Obec Novosedly nad Nežárkou
Novosedly
nad Nežárkou

Komise a výbory

Finanční výbor

Ing. Jan Kubata - předseda výboru
narozen: 16.7.1973
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 24

Miroslava Havlová - členka výboru
narozena: 7.11.1971
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 145

Vladimír Lískovec - člen výboru
narozen: 28.11.1964
bydliště: Mláka 28

 

Kontrolní výbor

Karel Štěpán - předseda výboru
narozen: 26.6.1978
bydliště: Kolence 79

František Nedvěd - člen výboru
narozen: 22.11.1979
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 207

Ing. Antonín Nalezený - člen výboru
narozen: 27.9.1979
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 39

 

Školský výbor

Veronika Jirsová - předsedkyně výboru
narozena: 11.12.1980
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 225

Tomáš Lenc - člen výboru
narozen: 24.7.1977
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 12

Stanislav Šmíd - člen výboru
narozen: 17.8.1986
bydliště: Novosedly nad Nežárkou 230

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Počasí

dnes, neděle 27. 11. 2022
jasno 6 °C 1 °C
pondělí 28. 11. zataženo 3/0 °C
úterý 29. 11. zataženo 3/0 °C

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-downloadapp-store-download